Seznam veřejných a ostatních akcí školy

                           2021 - 2022

 

 

Srpen

     

1. pedagogická rada

31. 8.

16.00 hod.

 

 

Září

     

Koncert pro MŠ – Viktor, Ester, Otakar a Karel Štefanovi

8. 9.

9.00 a 10.30 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Doplňující talentové zkoušky

10. 9.

15.30 hod.

 

1. zkouška MSF (Mládí s filharmoniky) – N. Neubauerová, J. Šenová

19. 9.

9.00 – 14.00 hod.

ZUŠ Teplice

Výjezdní pracovní setkání ředitelů

20. – 21. 9.

 

Kostelec nad Ohří

Akce MŠ pro seniory

22. 9.

9.00 – 11.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Prověrka BOZP

23. 9.

10.00 hod.

 

MenArt – A. Křížová, K. Müllerová

24. – 26. 9.

 

Praha

Státní svátek

28. 9.

úterý

 

Koncert Komorního orchestru Šluknovska

28. 9.

17.30 hod.

Šluknov

1. pracovní porada

29. 9.

10.00 hod.

 

 

Říjen

     

Etuda prima - Rada

4. 10.

17.30 hod.

 

Etuda prima – Členská schůze

po skončení třídní schůzky

4. 10.

18.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Celostátní konference TO (odkládaná)

8. 10.

 

Praha

2. zkouška MSF

9. 10.

9.00 – 14.00

ZUŠ Teplice

Koncert Komorního orchestru Šluknovska

10. 10.

17.00 hod.

Starokatolický kostel

Porada VPK

12. 10.

17.00 hod.

 

Valná hromada AZUŠ

21. – 22. 10.

 

Zlín

1. žákovský koncert

26. 10.

17.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Podzimní prázdniny

27. 10.

středa

 

Státní svátek

28. 10.

čtvrtek

 

Podzimní prázdniny

29. 10.

pátek

 

3. zkouška MSF

30. 10.

9.00 – 14.00

ZUŠ Teplice

Koncert Komorního orchestru Šluknovska

30. 10.

18.00 hod.

Lipová

 

Listopad

     

Porada ředitelů

3. 11.

9.00 hod.

Ústí nad Labem

2. pedagogická rada

16. 11.

17.00 hod.

 

4. zkouška MSF

13. 11.

9.00 – 14.00

ZUŠ Teplice

Státní svátek

17. 11.

středa

 

Adventní odpoledne v ZUŠ

24. 11.

15.00 hod.

Ateliér VO

Generální zkouška na Adventní koncert

26. 11.

15.00 hod.

 

 

Prosinec

     

Adventní koncert ZUŠ

1. 12.

18.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Adventní koncert pro MŠ

3. 12.

9.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Etuda prima - Rada              

6. 12.

18.00 hod.

 

2. pracovní porada

7. 12.

10.00 hod.

 

Adventní koncert pěveckých sborů ZUŠ

8. 12.

17.00 hod.

čtvrtek

Aula VOŠ a Gymnázia

5. a 6. zkouška MSF

11. + 12. 12.

9.00 – 14.00

Konzervatoř Teplice

7. zkouška MSF

13. 12.

9.00 – 12.00 hod.

13.00 – 16.00 hod.

Kulturní dům Teplice

Vánoční koncert Komorního orchestru Šluknovska a Sametek

???

???

Starokatolický kostel

2. žákovský koncert

21. 12.

17.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Třídní koncerty

???????????????

   

Vánoční prázdniny

23. 12. – 2. 1.

čtvrtek - neděle

Vyučování začíná 6. 1.

v pondělí

 

Leden

     

Zahájení vyučování po prázdninách

3. 1.

pondělí

 

Novoroční koncert 1. ročníku

18. 1.

17.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Třídní schůzky

17. – 21. 1.

pondělí - pátek

 

Novoroční přídavek(TO, zpěv)

19. 1.

17.00 hod.

Lidová zahrada

Třídní koncert – P. Slavík

24. 1.

17.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

3. pedagogická rada

25. 1.

17.00 hod.

 

Pololetní vysvědčení

31. 1.

pondělí

 

 

     

Únor

     

Na Hromnice o písničku více – koncert mladších sborů

2. 2.

17.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Pololetní prázdniny

4. 2.

pátek

 

ETUDA PRIMA - Rada

7. 2.

18.00 hod.

 

Školní kolo soutěže

11. 2.

14.00 hod.

Zpěv, dechové nástroje, TO

Březen

     

2. pracovní porada

1. 3.

10.00 hod.

 

Dětská scéna – LDO, recitace

1. 3.

16.40 hod.

Školní kolo

Sólový a komorní zpěv – okresní kolo soutěže

2. 3.

 

ZUŠ Děčín

Generální zkouška na Jarní koncert

3. 3.

15.00 hod.

 

Soutěžní přehlídka tanečního oboru – okresní kolo

7. 3.

 

ZUŠ Chabařovice

Dechové nástroje – okresní kolo soutěže

8. 3.

 

ZUŠ Děčín

Jarní koncert

9. 3.

18.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Dětská scéna – LDO, recitace

10. 3.

 

Děčín, krajské kolo

Letem světem – výstava VO

15. 3. – 14. 5.

 

Městská knihovna

Jarní prázdniny

14. 3. – 20. 3.

   

Porada VPK

22. 3.

17.00 hod.

 

Sólový a komorní zpěv – krajské kolo soutěže

24. 3.

 

ZUŠ Ústí nad Labem

Porada ředitelů

30. 3.

10.00 hod.

Ústí nad Labem

Duben

     

Dechové nástroje – krajské kolo soutěže

4. 4.

 

ZUŠ Litvínov

ETUDA PRIMA - Rada

4. 4.

18.00 hod.

 

3. pracovní porada

5. 4.

10.00 hod.

 

Seminář Jitky Čechové, veřejně přístupný

5. 4.

14.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Slavnostní koncert – křest klavíru Blüthner – recitál Jitky Čechové

6. 4.

18.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Velikonoční harašení

13. 4.

15.00 hod.

Ateliér VO

Velikonoční prázdniny

14. 4.

   

Svátek

15. 4.

   

Velikonoční pondělí

18. 4.

   

Jazzový pátek – 23. ročník

22. 4.

15.00 hod.

Lidová zahrada

Soutěžní přehlídka tanečního oboru – krajské kolo

25. 4.

 

ZUŠ Most

3. žákovský koncert

26. 4.

17.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Květen

     

Den pracovního klidu

1. 5.

neděle

 

4. pracovní porada

3. 5

10.00 hod.

 

Jarní koncert pro MŠ

6. 5.

9.00, 10.30 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Státní svátek

8. 5.

neděle

 

Porada VPK

10. 5.

17.00 hod.

 

Popová zpívanda

11. 5.

16.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Generální zkouška na absolventský koncert

12. 5.

15.00 hod.

 

Absolventské odpoledne žáků TO, VO a LDO

17. 5.

17.00

Nádvoří a ateliér ZUŠ

Absolventský koncert I

18. 5.

18.00

Koncertní sál ZUŠ

Jarní koncert pěveckých sborů

22. 5.

17.00 hod.

Starokatolický kostel

Postupové zkoušky

23. – 27. 5.

   

Třídní koncert – Petr Slavík

30. 5.

17.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

ETUDA PRIMA - Rada

30. 5.

18.00 hod.

 

5. pracovní porada

31. 5.

17.00 hod.

 

Červen

     

TANAMBOURRÉE 2022 – 24. ročník

2. – 5. 6.

   

Absolventský koncert II

7. 6.

17.00 hod.

Koncertní sál ZUŠ

Talentové zkoušky

10. 6.

15.30 hod.

 

4. žákovský koncert

14. 6.

17.00 hod.

 

„…a ještě něco navíc“

15. 6.

17.00 hod.

Lidová zahrada

Talentové zkoušky

17. 6.

15.30 hod.

 

4. pedagogická rada

23. 6.

17.00 hod.

 

Koncert Komorního orchestru Šluknovska

26. 6.

18.00 hod.

Starokatolický kostel

Vysvědčení

30. 6.

čtvrtek

 

Červenec - Srpen

     

Hlavní prázdniny

1. 7 – 31. 8.

vyučování začíná

ve čtvrtek 1. září